Field Group (8.x-3.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
