Field Group (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Details
th: รายละเอียด

en: Clone
th: โคลน

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: HTML element
th: อิลิเมนต์ HTML
