Field Group (8.x-3.1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Details
eo: Detaloj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Direction
eo: Direkto

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Bundle
eo: Fasko

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
