Field Group (8.x-3.2) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Region
lv: Reģions

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Fields
lv: Lauki

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Clone
lv: Klonēt

en: Tab
lv: Cilne

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Element
lv: Elements

en: Effect
lv: Effekts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Direction
lv: Virziens

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Migration
lv: Migrācija

en: Bundle
lv: Komplekts

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: View mode
lv: Skata režīms

en: HTML element
lv: HTML elements
