Field Group (8.x-3.2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Direction
mr: दिशा

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Bundle
mr: बंडल

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
