Field Group (8.x-3.2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Region
sl: Regija

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Details
sl: Podrobnosti

en: About
sl: O modulu

en: Effect
sl: Učinek

en: Direction
sl: Smer

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
