Field Group (8.x-3.3) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Region
et: Regioon

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Fields
et: Väljad

en: Details
et: Üksikasjad

en: Attributes
et: Omadused

en: Clone
et: Klooni

en: Default state
et: Vaikimisi olek

en: Tabs
et: Sakid

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Effect
et: Efekt

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Direction
et: Suund

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Migration
et: Migreerimine

en: Bundle
et: kogum

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.
