Field Group (8.x-3.3) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Region
km: តំបន់

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: About
km: អំពី

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Direction
km: ទិស

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)
