Field Group (8.x-3.5) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Direction
sr: Смер

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Bundle
sr: Пакет

en: View mode
sr: Врста приказа
