Field Group (8.x-3.6) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: HTML element
ug: ئېلىمىنتى HTML
