Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome
