Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında
