Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Fields
bs: Polja

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime
