Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Last name
cy: Cyfenw
