Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Fields
eo: Kampoj
