Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Fields
fr: Champs

en: Address
fr: Adresse

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: About
fr: À propos

en: Next step
fr: Étape suivante

en: Previous step
fr: Étape précédente

en: Format page title
fr: Formater le titre de la page

en: Label only
fr: Seulement l'étiquette

en: Step 1 of 10
fr: Étape 1 sur 10

en: Step 1 of 10 [Label]
fr: Étape 1 sur 10 [Étiquette]

en: Add a page counter at the bottom
fr: Ajouter un compteur de page au pied

en: The count number only
fr: Seulement le compteur

en: Move submit button to last multipage
fr: Déplacer le bouton de soumission à la dernier page des pages  multiples

en: Step %count of %total
fr: Étape %count sur %total

en: Mark group as required if it contains required fields.
fr: Marquer le groupe comme requis s'il contient des champs requis.

en: Mark as required
fr: Marquer comme requis
