Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Fields
gl: Campos

en: Address
gl: Enderezo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: About
gl: Información

en: Label only
gl: Só etiqueta

en: Step 1 of 10
gl: Paso 1 de 10

en: Step 1 of 10 [Label]
gl: Paso 1 de 10 [Etiqueta]

en: Add a page counter at the bottom
gl: Engadir un contador de páxina na parte inferior

en: Format 1 / 10
gl: Formato 1/10

en: Step %count of %total
gl: Paso %count de %total
