Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
