Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Fields
he: שדות

en: Address
he: כתובת

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: description
he: תיאור

en: About
he: אודות

en: Next step
he: הבא

en: Previous step
he: הקודם
