Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Fields
hu: Mezők

en: Address
hu: Cím

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: description
hu: leírás

en: About
hu: Leírás

en: Next step
hu: Következő lépés

en: Format page title
hu: Oldalcím formátuma

en: Label only
hu: Csak címke

en: Step 1 of 10
hu: 1 / 10 lépés

en: Step 1 of 10 [Label]
hu: Lépés 1 / 10 [Címke]

en: Format 1 / 10
hu: 1 / 10 formátum

en: Move submit button to last multipage
hu: A beküldő gomb áthelyezése az utolsó lapra

en: Step %count of %total
hu: %count / %total lépés

en: Mark as required
hu: Megjelölés kötelezőként

en: Description : @description
hu: Leírás: @description
