Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Fields
it: Campi

en: Address
it: Indirizzo

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: description
it: descrizione

en: About
it: Informazioni

en: Next step
it: Prossimo step
