Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Fields
ka: ველები
