Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: About
km: អំពី
