Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: About
ku: دەربارە
