Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Fields
nn: Felt

en: Address
nn: Adresse
