Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Fields
ru: Поля

en: Address
ru: Адрес

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: description
ru: описание

en: About
ru: Информация

en: Next step
ru: Следующий шаг

en: Scroll to top
ru: Прокрутка наверх

en: Format page title
ru: Форматировать заголовок страницы

en: Label only
ru: Только метка

en: Step 1 of 10
ru: Шаг 1 из 10

en: Step 1 of 10 [Label]
ru: Шаг 1 из 10 [Метка]

en: Add a page counter at the bottom
ru: Добавить внизу счётчик страниц

en: Format 1 / 10
ru: Формат 1 / 10

en: The count number only
ru: Только числовой счётчик

en: Move submit button to last multipage
ru: Переместить кнопку отправки формы на последнюю мультистраницу

en: Step %count of %total
ru: Шаг %count из %total

en: Multipage group
ru: Многостраничная группа

en: Mark as required
ru: Пометить как обязательное

en: Description : @description
ru: Описание : @description
