Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: About
sl: O modulu
