Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: About
ta: பற்றி
