Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Address
tr: Adres

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: About
tr: Hakkında

en: Previous step
tr: Önceki adım
