Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Fields
vi: Các trường

en: Address
vi: Địa chỉ

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: description
vi: mô tả

en: About
vi: Giới thiệu
