Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
