Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Fields
cs: Pole

en: Address
cs: Adresa

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: description
cs: popisek

en: About
cs: Popis

en: Next step
cs: Další krok
