Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Address
et: Aadress

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: About
et: Programmist
