Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Fields
hr: Polja

en: Address
hr: Adresa

en: About
hr: Opis
