Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
