Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम
