Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Fields
oc: Camps

en: Address
oc: Adreça

en: description
oc: descripcion

en: About
oc: A prepaus
