Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Fields
pl: Pola

en: Address
pl: Adres

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: description
pl: opis

en: Group description
pl: Opis grupy

en: About
pl: O stronie

en: Next step
pl: Następny krok

en: Previous step
pl: Poprzedni krok

en: Label only
pl: Tylko etykiety

en: Step 1 of 10
pl: Krok 1 z 10

en: Step %count of %total
pl: Krok %count z %total
