Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: About
sq: Informacione
