Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Address
ug: ئادرېس

en: About
ug: ھەققىدە
