Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Address
th: ที่อยู่

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: About
th: เกี่ยวกับ
