Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Fields
es: Campos

en: Address
es: Dirección

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: description
es: descripción

en: Group description
es: Descripción del grupo

en: Counter type
es: Tipo de contador

en: About
es: Acerca de

en: Multipage group
es: Grupo multipágina

en: Mark group as required if it contains required fields.
es: Marcar el grupo como obligatorio si contiene campos obligatorios.
