Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Fields
fa: فیلدها

en: Address
fa: نشانی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: description
fa: توضیحات

en: About
fa: درباره
