Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: @label
hy: @label (@column)
