Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: About
ps: په اړه
