Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Fields
pt: Campos

en: Address
pt: Morada

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Group description
pt: Descrição do grupo

en: Full Name
pt: Nome completo

en: About
pt: Sobre

en: Next step
pt: Próximo passo

en: Change button label
pt: Alterar etiqueta do botão

en: Mapping for the multipage formatter settings
pt: Mapeamento para as configurações de formatador de várias páginas
