Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Fields
sk: Polia

en: Address
sk: Adresa

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: About
sk: Informácie o
