Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Fields
be: Палі

en: About
be: Аб
