Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Fields
id: Bidang isian

en: Address
id: Alamat

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: About
id: Tentang
