Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: About
my: အကြောင်း
